Главная
Клуб "Дом"
Фестиваль
"Лесная фиеста"
Киевский бардпортрет
Сундук
Литературный
перекресток
Гостиная
Дома друзей

Александр Школьный


Саша Школьний, один із засновників і авторів-віконавців клубу авторської пісні "Дом". Викладає вищу математику в Педагогічному університеті, у Києво-Могилянській Академії. Серед багатьох і дуже різних його захоплень чи не найулюбленіше - футбол, тому і один із наступних опусів Сашка саме про нього. Хоча може і зовсім не про це.

 

Литературный перекресток

ВІДЛУННЯ ДИТИНСТВА або Спроба спортивного репортажу

"...Уже хтось починає говорити, що гри взагалі не існує. Оскільки нічого іншого, крім неї, у цьому житті немає, то гра стає роботою. Вчорашні діти починають щиро вірити, що вони справді працюють, граючи. Більше того, вони починають переконувати і інших, що ігор не існує. Існує лише робота..."

Українське Таїті або МайжеантиЛьвіське бурчання

"...Коли я чую розмови про те, що саме Львів - колиска слов'янської та української культури і найкраще місто на планеті, то лише посміхаюся - одразу зрозуміло, що так говорити може лише той, хто або не бував у Києві та Чернігові, або просто не відчув тієї неповторної суто слов'янської їх аутентичності...
Ну, що, послухали таке собі "майжеантильвівське бурчання"? Не подобається, занадто категорично? Мабуть, ваша Львівська Душа у чомусь і права. Хоча вважаю, що справжнього антагонізму між Чернігівською та Львівською душею немає - насправді вона одна-єдина - Українська Душа у якої навіть не дві, а значно більше незвіданих і цікавих граней..."

Песни

Стишествия

Сад Хоку. Сонячний Цикл

 

Бард Топ Page Rank Icon Яндекс цитирования Rambler's Top100

Hosted by TRM